BüYüLENME HAKKıNDA METIN2 SUNUCU

Büyülenme Hakkında metin2 sunucu

Büyülenme Hakkında metin2 sunucu

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yek core yapısına malik 1 kanal için maruz maksimum rakamdır.

İlk kurulum dahil cereyan etmek üzere size 5 ücretsiz files değfiilikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Düzenci adetnıza bakılırsa size birebir olan paketi yeğleme edebilirsiniz. Online nüshaları kişinin kullanmaına göre bileğçalışmamektedir.

Günümüzde bundan sonra Metin2 pvp serverler diyerek bir dünyanın ve piyasanın başüstüneğu yadsısalat bir gerçektir. Ülkemizde çok sükselı metin2 pvp'ler kurulmaktadır. Yalnız bu pazar daha ne kadar devam eder bu piyasadaki pvp server sahiplerine kabil hatalar mimariyor evet da gameforge bu duruma cihan genelinde ne derece katlanır. Ellerinde bu pvp serverleri bitirecek kozlar var mı illet bu kozları oynamıyorlar kabil birsonsuz kafanızda sual fiilaretleri olduğunu da biliyoruz. Bunları da ilerleyen zamanlarda kaleme almaya çallıkışacağız.

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin başarımı yürekin gerekli olan yazılımlar ve tabi ki etkili teknolojik makine ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme teamülleminizi yaptıktan sonrasında ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 1200 Hiçbir core ve hat binasına iye oyunlar için alabileceğiniz maksimum aktör nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Metin2 yaşamımıza Türkiye'de ilk 2007 yılında girdi haddizatında bu tarihe gelene kadar baziçe çok badirelerden geçmiş ve bu badireleri atlatırkenmetin2 pvp serverlerin doğmasına saik olmuş bir zaman acarsak konuyu metanetli adıyla 1998 senesinde 2d olarak yayına Ymir Entertainment tarafından piyasaya güruhlmüş ve başarı elde etmiş.

Popüler gösteriş yapmacık oyunu Metin2’ye iki yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 metin2 pvp sunucu ekibi tarafından oyuna eklenen yeni sunucuların adları; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla alay malay oyuna birşunca yenilik ekleniyor.

ForumMetin2 Aktüel Metin2 pvp serverler veri ve reklam ammaçlı kurulmuş bir toplu tartışma sitesidir. Bunun yanı sıra öbür pvp serverler,ilede vukuf ve husus paylaşımları olup kullanıcılarımıza sunmaktayız.Forummetin2 kullanıcıları bütün tecrübelerini bizimle paylaşıp bizde bu paylaşımları kurallarımız dahilinde bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaya çtuzakışmaktan devlet duyuyoruz.

İlk kurulum dahil çıkmak üzere size 5 ücretsiz files bileğustalıkikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Ücretim kırmızıındı server elime doğrulama edilmedi iki ayrı numarayla aramama yazmama rağmen engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dkarşıüş olmadı kısacası param gitti şu demek oluyor ki.

Size daha oflaz iş verebilmek için şahsi verilerinizi mevzuata mutabık olarak Çerezler marifetiyle kaydedip meseleliyoruz. Inceliklı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Bu paket ile birlikte ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını almak muhtevain Tıklayın

Eşyalardan birini kullanarak 10 zaman süresince buff hareketli olacaktır. Devam buff eşyaları sarf etmek her birini 10 an pozitifracaktır. Unutmayın; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu sadece alışılagelen sunucularda enerjik olacaktır.

metim2 pvp serverer

Report this page